top of page

O mně

Divoká žena žijící v souladu se svou Duší a Matkou Zemí, vnímající přesah, který je vždy přítomen.
Tvůrkyně, umělkyně, vizionářka. Žena hluboce oddaná Svobodě, Lásce a Pravdě. Ceremonialistka a průvodkyně.
Ta, jež kráčí ve službách Světla.

IMG_0691_edited.jpg

Jsem nespoutaná žena s divokou duší. Tančící za úsvitu dění na troskách své minulosti. Přijímám život v jeho pulzu vzniku i zániku. Žiji v propojení s přírodou a jejími bytostmi, hovoří se mnou, a skrze mne, jazykem lásky, který je možno vnímat pouze otevřeným srdcem. Jsem tedy propojkou mezi světy, které si často nedokážou porozumět.

 

Jsem zasvěcenou do mystéria ptačí medicíny. Opeřené bytosti nebes mě vzali pod svá křídla, abych si navrátila ta svá vlastní. Lemují celou mou cestu za Svobodou, stali se mými důvěrnými průvodci a rádci. Učí mě skrze tvoření i slova, která tančí v mém duchu, a já je vypisuji do světa.

Skrze jejich medicínu provázím i další bytosti, díky šperkům a rituálním předmětům z peří. V procesu zrození je kniha – Moudrost Ptačí Medicíny, spolu s kartami.

Mám otevřené šamanské vědomí, díky kterému nahlížím za oponu dění, do jiných sfér, dimenzí, struktur a časových os. Medicínu svého šamanského já servíruji v pokoře a úctě těm, kteří si pro ni přijdou. Ráda pracuji se silovými zvířaty a s energií, která mě neustále učí a rozšiřuje moje vnímání, a díky které posouvám svoji realitu za horizont známého. 

Jsem umělkyní, lesní vílou, bytostí komunikující s neviditelnými i viditelnými světy, tvůrkyní své reality, vizionářkou. Vlčí ženou, zvířecí mámou, tou, která miluje nespoutanost koňského cvalu, i tiché spočinutí s jemností nozder na své tváři. Miluji ticho, jež mě vyživuje a naplňuje inspirací. Miluji moudrost přírody, která se otiskuje ve mně samotné, a dále se vlévá do všeho, co tvořím.

 

Jsem královnou svého života a zvu tě, buď jí také.

3 březen.jpg

Byla jsem běžnou korporátní holkou v růžovém sáčku. Tou, která vymetala diskotéky a další podniky s pochybnými existencemi. Tak, jako mnoho lidí, jsem hledala své štěstí marně tam někde venku, v ukojení potřeb, které se nedají ukojit. V odcizení sebe sama jsem bloumala světem, dokud jsem po pár hlubokých prožitcích ryzí síly a svobody, začala procitat, a ptát se po těchto kvalitách. Moje cesta za svobodou byla lemována pocity selhání a zmaru, stejně tak jako vítězství a naděje. Prošla jsem skrze své největší strachy, skrze vlastní tmu a nemoc, která mě děsila od malička. To vše bylo právě tou cestou k sobě, své nejhlubší a zároveň nejvyšší podstatě. Díky svému sdílení, a daru slova, jsem se stala pro mnohé bytosti inspirací, na jejich vlastní cestě k naplnění. Nyní se věnuji sepsání knihy o mé cestě za svobodou

Zde si můžeš poslechnout jeden z mých životních příběhů, jak jsem procházela přijetím a učením neMocí

Jsem aktivační bytostí, tedy tou, s kterou když se setkáte, a budete dostatečně otevření, už nikdy nebudete stejní, jako dříve. Otevírám hlubiny lidské duše, aby mohla být viděna a žita. Často však nejdříve začíná odpadávat to, co není platné. Vytvářím prostor pravdy, lásky a harmonie. Mám silnou transformační energii, která v prostoru bezpečí boří to, co není vystavěno na pravdivých a pevných základech. Mnozí se takového rozkladu bojí, avšak ti, jež se ptají po pravdě, tento proces vítají. Může se zdát bolestivým, je však veskrze milosrdným. Neb poté, co opadne lež, může být viděna ryzí pravda, může být žit plně život podle hluboké touhy srdce. Lidé, kteří jsou dostatečně odvážní na to, aby naslouchali hlasu svého Srdce, a nechali padnout vše to, co jim v tom brání, jsou těmi, jež jsou dostatečně silní na to vyjádřit svůj nejvyšší potenciál. Velmi ráda Ti budu oporou a průvodkyní v Tvé cestě sebeuvědomění, a dosazení sebe na trůn svého života. 

IMG_5714_edited.jpg
bottom of page