top of page

Fotografování

Fotografie je pro mě velmi magickým způsobem, jak zachytit esenci a jedinečnost Duše. Ráda fotím v přírodě, a nabízím prostor pro přirozenost, plné vychutnání přítomného okamžiku jen pro sebe, a vyjádření tvůrčí povahy naší bytosti.

Díky daru vnímání krásy, hloubky a pravdivosti, kouzlím nádherné fotografie vystihující Tvou hlubší podstatu. Focení je pro mě také aktem s přesahem, neb často je v nás přítomen stud, přetvářka, či jakýkoli z dalších ne úplně přirozených aspektů, které jsme se za život naučili. Je tak možností k hlubšímu prozkoumání sebe, a osvobození se od limitů, které tě drží v pasti neviditelnosti. Pokud však chceš vidět sama sebe, či být viděna, je třeba pohlédnout do očí i vlastní nejistotě, zpochybňování a nelásce, dokud se nedostaneme k jádru toho, kým jsi - k Lásce.

 

Spolu s citlivým doprovodem se můžeš dostat opravdu hluboko do toho, kým jsi, ale také k mnohým zraněním, které tě od toho odvádějí. Fotografování tedy ráda kombinuji i s terapeutickou praxí, kdy v lehkosti a jemnosti Ti umožňuji být tím, kým jsi. Od teď až navždy, Dokud a pokud si to dovolíš. 
 

Nejvíce mě baví barvitost naší bytosti, tisíc úhlů pohledu, tisíc tváří, vyjádření své nespoutané povahy. Vždy však vyžaduji pravdu a nehodlám fotit masky. Není před kým by ses kryla, a to, co je pod tou maskou, kterou sis zvykla nasazovat, je daleko krásnější, zářivější a silnější, než si myslíš. Pojďme spolu objevit tento kouzelný svět, kde jsi tím, kým jsi.Sama sebou. Plně!

2 (2).jpg

Spatři svou esenci - focení s přesahem, balíček cca 25 ks upravených fotografií, péče před a po focení,
podpora v záměru, terapeutické služby - 15.000,-


fotografování eventů - koncertů, událostí a jiné od 6.000,-


fotografování svateb po domluvě - od 30.000,-

na termín se vždy platí nevratná záloha 2.000,- předem

Pro objednání prosím napiš či zavolej na mé číslo 608 667 773 či na emailovou adresu aneta.ekilibre@gmail.com 

Fotografování zvířat a přírody

Focení zvířat a krás přírody je jednou z mých přirozených esencí, které velmi ráda vtiskávám v nekonečno. Připravuji galerii fotografií, z nichž bude možno si objednat tisk obrazu do interiéru. Prozatím takto v prezentaci pár ukázek tvorby, avšak, pokud s Tebou něco zazní, domluva je možná i individuálně.
Stejně tak je možné nechat nafotit svého zvířecího parťáka.

IMG_8062.jpg
Osmany v Nebi (257).jpg

Mezi mé spokojené klienty patří například módní návrhář Osmany Laffita, či zpěvačka Snatam Kaur, která o mne napsala:
 

When Aneta photographs she sees, honors and portrays the spirit within the person she is photographing and the environment they are in. She is an absolutely brilliant photo artist, who knows how to bring out the best in you. I loved our sessions together, and knew that during the process that my soul was getting a chance to express itself. I highly recommend her.

IMG_8100.jpg
Osmany v Nebi (427).jpg
bottom of page