top of page

Šperky a rituální předměty

IMG_0010a.jpg

Šperky s Duší

Šperky jsou podporujícími bytostmi na cestě životem. Je to předmět, jež podtrhuje krásu a půvab, zároveň je to artefakt měnící Tvé vyzařování, neboli energetické - aurické pole. Je to něco, díky čemu se můžeš cítit lépe, a to, jak se cítíš určuje Tvou kvalitu života, přítomný okamžik, ale také budoucnost. Okázalé šperky nejsou jen do divadla a na honosné akce. Je to nezbytnost každého dne. Výběrem šperku si vybíráme i další cestu životem. Může nás v mnohém podpořit. Při výběru šperku se vždy nech vést vnitřním pocitem a energií. Tvé vedení ví, co je pro Tebe nejlepší. Pokud budeš vybírat pouze zrakem, můžeš být později zklamaná. Také si můžeš zadat záměr a nechat jej pracovat. Možná že šperk bude právě výsledkem něj, a na Tobě je, se pro něj rozhodnout, a naskočit na dobrodružnou cestu plnou zázraků, jež Ti šperk nabídne.
 

Ke šperkům vždy stahuji poselství, které se skládá do slov, často i skrze obrazy, které vidím, a předává tak určitou esenci i člověku, komu chce patřit. V pravdě si šperky nevybíráme my, ale oni si vybírají nás. A my tomu buď řekneme ANO.. anebo... se rozhodneme pro to, že se nic zajímavého skrze naše ANO nestane:))

Je mi čest mnohé z vás zdobit a provázet díky svým výtvorům. Dělá mi to velkou radost!

Děkuji že si volíte mě. Děkuji, že si volíte sebe. Děkuji, že si volíte sílu a lásku.

Nechť je jejich nejvyšší kvalita přítomna v životě každého z nás.

Vějíře

Vějíře jsou symbolem moci - žezlem s kterým můžeme usednout na trůn svého života. Každý pracuje jinak. Není to jen "košťátko na auru". Spolu s vykuřovadlem rozhání z našeho energetického pole vše, co není souladné. Můžeme jimi rozproudit stagnující energii v těle i prostoru. Umí být i mečem, přesekávající dávná prokletí, energetická propojení táhnoucí se napříč životy, časy i prostory. Přetínají také háčky systému, vlákna toho, co bylo a co nás drželo dosud zpátky. Se záměrem se dá hrát jakkoli a dostávat se skutečně hluboko. Když budete vějíři naslouchat, sám vám napoví.
 

Vějíř také rozšiřuje naše energetické pole, umí stahovat informace z vyšších světů, rozšiřovat vnímání a otevírat mysl. Některý vede světlo, jiný uzemňuje, další propojuje s dary v naší Duši. 

Všechny vypráví svůj příběh - příběh toho, ke komu patří. Každý mě něčím novým překvapí. Každý je jedinečný. Tak jako i každý jeden z nás.

Volá Tě vějíř, ale nechápeš, proč bys něco takového měla mít?

To vůbec nevadí:) Sama jsem začala tvořit vějíře, aniž bych tušila, co tvořím. Neznala jsem jejich hodnotu, a ani tu svou vlastní. To oni jsou těmi, jež mě na mé cestě vedli k uvědomění si svých darů. Každý z nich tančil pod mýma rukama a předával mi ohromnou medicínu. Tak, jako i já jim. Každý je jiný a jedinečný. Vypráví příběh svého zrození. Nejen toho, co se tu dobu odehrávalo v mém životě, což na to má velký vliv, ale také jaká energie celkově vládla na Zemi, a jaké aktualizace je sem třeba přinést skrze něj.


Vypráví příběh opeřence, kterému patřila jeho pera. Dříve jsem doslova lpěla na tom, aby peří, z kterého tvořím, pocházelo z živého zvířete. Avšak s přijetím smrti se i přijímání peří proměnilo. Vždy ke mě proudí samo, spolu s příběhem, jaký mi má předat, a jaký dále předává dál. Občas je peří těžké, byla-li smrt násilná. Či je-li na peří sedlý prach starých vzpomínek, jako když se ke mě dostane vycpaný pták. Vždy je to však úžasný alchymický proces přeměny starých a těžkých energií na nové. Vždy je to příběhová linka vedoucí od bolesti k lehkosti. Od vězení ke svobodě. Vždy mě to učí ohromné pokoře a vnímavosti. Laskavosti k sobě, ale i k duši zvířete, která je přítomna a dává mi požehnání. A když jej od ní nedostanu, jsem ochotná se peří vzdát v její prospěch. Vždy je to tanec o mnoha bytostech a sférách. Nikdy v tom reji netančím sama, i když se to tak zdá, zatímco po večerech tvořím ve své lesní chaloupce. Jindy tvořím venku, zatímco se mi do zad opírají sluneční paprsky, a vítr si pohrává s mou trpělivostí, ale i myšlenkami, které nemám do tvorby vplétat. Taková tvorba je pro mě nejčistější, ale také náročnější.

IMG_8801_edited.jpg

Já vím, asi Ti tímto neodpovídám na otázku proč bys vějíř, měla mít či chtít. Ale víš, to se slovně možná uchopit nedá. Přijeď se přivítat a seznámit s nimi osobně, velmi ráda Tě provedu iniciací s touto magií přírody spojenou. 

Kreativní dílna, aneb vytvoř si sám

Další z možností je také si ke mě přijet svůj vlastní vějíř, či šperk vytvořit.
Je to privátní služba pro pár z vás.

 

 • zasvětím Tě do tajů peří a výroby vlastního posvátného předmětu

 • předám Ti své know how

 • medicína přítomnosti - aneb co se vyjeví v prostoru za téma ke zpracování 
   

Tvoření je velmi léčivý proces. Ve světě, kde mnoho z nás uvěřilo, že jsou nešikovní patlalové, co všechno zkazí... protože tak jsme to jako děti slýchávali ne?
Mě naštěstí babička říkávala, že jsem talent na všechno, a tuto pozitivní kletbu si nesu dál
a díky ní tvořím to, co tvořím. Nezapomněla jsem totiž na spojení s mou kreativní a magickou složkou, nebo alespoň ne na dlouho.
Stále se rozvíjí, kvete a bují.
Pojď tu svou přirozenou kreativní sílu také probudit!

Při tvorbě posvátného a podpůrného předmětu své osobní síly se vždy vyjeví nějaké téma ke zpracování. O to více v mých komnatách a přítomnosti. Otevři se proto ozdravnému procesu OSVOBOZENÍ své vnitřní síly. 

Celodenní workshop tvorby vějíře                                        


Výroba naušnic - proces cca na 3 hodiny                                                                   

sponka do vlasů, lapač snů, náhrdelník či jiné, dle dohody :)) 

Do ceny je zahrnut

 • materiál na výrobu - ale můžete si donést i své peří či talisman do rukojeti

 • občerstvení - kakao, čaj, voda ze studánky, zobání po čas tvoření

 • případná procházka v lese - při celodenním workshopu :)

 • medicína zvířecího osazenstva

 

na termín se platí nevratná záloha

Moc se na vás těším!

5.000,-

2.000,-

IMG_9304.jpg

Šperk či vějíř na zakázku

Pokud bys rád/a vějíř či šperk přímo pro sebe na míru, podle Tvé aktuální životní situace a záměru, je možné si jej nechat zrodit. Miluji takový typ tvorby, který je zároveň intimní zpovědí. Vypráví pro Tebe příběh, který Ti s láskou předám spolu s ním. Podpořit je v životě možno cokoli. Je to divokost, či něha? Svůdnost a vášeň? Životní plamen? Nebo by ses raději otevřela hloubce lásky? Potřebuješ větší lehkost? Vyzařovat hojností? To vše lze díky šperku či vějíři zařídit. Vše je o energii, o tom, čím vyzařujeme. Na základě naší frekvence si do života voláme to, či ono. Díky šperku můžeme proměnit naše vyzařování, to, jak se cítíme, a tím ovlivňujeme běh věcí. 
 

Ovšem, není to jen kouzelná pohádka se šťastným koncem. Každý ten předmět z nás doluje také to, co stojí v cestě tomu, po čem toužíme. 
Pokud si chceme pořídit předmět osobní síly a transformace, potřebujeme na to mít také odvahu. 

 

Odvážíš se vykročit za svými sny?
 

A opravdu lze něco takového učinit skrze něco tak krásného, jako je šperk?

Já říkám že ANO

Moje cesta k navrácení si ženství započala prvním párem naušnic z bílé holubice. Moje divokost se navracela s první bažantí jednouškou. Ano, opravdu tomu věřím, jsem toho důkazem. 

Tvoření na míru je jedinečné a pro každého jiné. Může to být během chvíle připraveno v prostoru, a já Ti další den po objednávce budu moct předmět předat. Jindy jsou tomu i měsíce, kdy se něco rodí.. i v Tobě, díky Tvému rozhodnutí. 
Cena je také unikátní pro každého jednoho z vás, a určuje si jí sám předmět, podle toho, jak je třeba. A je třeba především DŮVĚRA

Konzultace v průběhu tvoření, komunikace a předávání informací, které ke mě skrze proces proudí. Možnost též využít v případě potřeby mé služby průvodkyně.

I v tomto případě je třeba uhradit zálohu předem... a odevzdat se proudu :))

Velmi se těším na vaše objednávky, a co magického díky tomu vznikne!

S láskou 

A R A L I N E

Aktuální nabídku šperků najdete na e-shopu, či mém facebookovém profilu, kde jsou novinky nejžhavější:)
Ráda také tvořím na míru, dle daného témata a záměru. Pokud Tě volá tato možnost, která je však mnohdy velmi intimní zpovědí, kontaktuj mě pro více informací.

IMG_1777.jpg
 • Instagram
 • Facebook
bottom of page